Akcesoria

Kartki świąteczne – jakie propozycje graficzne wybrać w tym roku?

Kartki świąteczne na Boże Narodzenie to tradycja, ciągnąca się od setek lat, a jednak z roku na rok w ich wygląd wkładane są nowe pomysły i ciekawe rozwiązania, które sprawiają, że tradycja nie gaśnie. Jakich pomysłów można się spodziewać na nadchodzące święta?

Kartka małym arcydziełem

Sztuka witrażu jest bardzo ujmująca, ponieważ zachwyca dokładnością wszystkich szczegółów i skrupulatnością w wykonaniu. Dlaczego więc nie przenieść jej w wymiary świątecznej kartki? Technika wycinania laserem pozwala na stworzenie małych arcydzieł. Kartki świąteczne na Boże Narodzenie wykonane tą metodą zachwycą każdego, kto je otrzyma, ponieważ estetyka wykonania sprawia, że ogólny wygląd karki jest ekskluzywny i nietypowy. Na tej stronie dowiesz się wszystkiego.

Technika, która zastępuje ludzkie ręce

Kartki wykonywane metodą hand made cieszą się dużą popularnością, ponieważ widać na nich wkład pracy i misterną wycinankę autora. Chcąc jednak zamówić ich dużą ilość, konieczny jest zakup ze sporym wyprzedzeniem, aby twórca miał czas na wykonanie masowego przedsięwzięcia. Technika wycinania kartek laserem, łudząco przypomina metodę scrapbookingu, ponieważ drobne elementy potrafią utworzyć iluzję wymiaru 3D.

Oprócz nowoczesnej metody wycinania kartek świątecznych laserem, jak co roku popularnością cieszą się:

  • kartki tradycyjne, drukowane metodą konwencjonalną;
  • kartki ręcznie robione;
  • kartki śmieszne z zabawną grafiką lub życzeniami;
  • kartki 3D.
Możliwość komentowania Kartki świąteczne – jakie propozycje graficzne wybrać w tym roku? została wyłączona