obrazek na chrzest z podobizną św. Jana Pawła 2
Dewocjonalia,  Obrazy

Obrazek na chrzest – doskonała pamiątka od rodziców, dziadków oraz chrzestnych

Chrzest Święty to niezwykle ważne wydarzenie religijne w życiu każdego dziecka. W tym wyjątkowym dniu rodzice, dziadkowie oraz chrzestni zawsze chcą obdarować malucha czymś wyjątkowym. Doskonałym pomysłem jest wręczenie nowemu członkowi wiary obrazka z wizerunkiem świętych.

Srebrne obrazki na chrzest dla dziewczynki i chłopca

Doskonałą pamiątką Chrztu Świętego jest bez wątpienia obrazek z symbolami lub postaciami religijnymi. Niezwykle oryginalnie prezentują się srebrneobrazki w białej ramie z drewna oraz z kolorowym akcentem.

Dla maleńkiego dziecka warto wybrać obrazek z Aniołem Stróżem, który to czujnie spogląda na śpiące dziecko. Taki prezent będzie zawsze przypominać osobie obdarowanej o nieustannej opiece, którą otacza ją własny anioł stróż. Ciepło oraz blask emanujący z takiego obrazka sprawia, że dziecko może poczuć się spokojnie oraz bezpiecznie.

Niezwykle oryginalnie prezentują się także posrebrzane obrazki święte w większych rozmiarach. Stanowią one bardzo piękną dekorację ściany w każdym dziecięcym pokoju.  

Obrazki z wyjątkową dedykacją

Każdy obrazek na chrzest będzie stanowił dla obdarowanego dziecka jeszcze większą wartość, jeśli zostanie wygrawerowany na nim wyjątkowy napis przypominający o tym doniosłym wydarzeniu.

Niezwykle oryginalnie prezentują się obrazki umieszczone na drewnianej podstawie, do której można przytwierdzić tabliczkę z wygrawerowanymi życzeniami. Dzięki temu każdy rodzic czy chrzestny może pokazać dziecku swoje zaangażowanie w jego wychowanie religijne.

Oprócz obrazka z aniołkami na chrzciny można dziecku podarować obrazek z wizerunkiem Matki Boskiej z Dzieciątkiem czy Świętej Rodziny.

Szeroki wybór kształtów, wykończeń oraz rozmiarów sprawia, że każdy wybrany obrazek święty jest idealnym prezentem dla chrześniaka, wnuka oraz własnego dziecka.

Szeroki wybór kształtów, wykończeń oraz rozmiarów sprawia, że każdy wybrany obrazek święty jest idealnym prezentem dla chrześniaka, wnuka oraz własnego dziecka.

Możliwość komentowania Obrazek na chrzest – doskonała pamiątka od rodziców, dziadków oraz chrzestnych została wyłączona