cudowny złoty medalik
Dewocjonalia

Medalik na szyję – idealnym prezentem na każdą okazję

Wydarzenia takie jak chrzciny, komunie, bierzmowanie, wesela czy okrągłe rocznice urodzin wymagają szczególnych, wyjątkowych prezentów. W tym czasie zazwyczaj bliskie osoby oraz przyjaciele stawiają na pamiątki, które będą towarzyszyć obdarowanemu przez całe jego życie. Do takich niewątpliwie należy również cudowny medalik na szyję. Taki medalik wykonany z dobrego złota z motywem religijnym to świetny prezent, który można podarować zarówno mężczyznom, jak i kobietom w każdym wieku.

Gdzie kupić cudowny medalik?

Wyjątkowy, oryginalny i niezwykle piękny medalik wykonany z żółtego złota lub srebra można od reki kupić w sklepach jubilerskich jak i w sklepach typowo z dewocjonaliami. Zarówno w jednym, jak i drugim miejscu klienci mogą także liczyć na specjalny grawer. Warto umieścić z tyłu medalika datę lub inicjały osób, od których taki szczególny prezent pochodzi. To zdecydowanie lepsza z pamiątek na całe życie.

Jaki medalik na szyję jest obecnie najbardziej popularny?

Najczęściej dla dziewczynek wybiera się okrągłe, delikatne i subtelne medaliki z Matką Boską lub ze świętymi osobami, które mają ochraniać ją podczas wielu trudnych życiowych sytuacji. Dla chłopców z kolei często wybiera się krzyżyki, na których również widnieje Jezus lub Święte osoby. Warto postawić na wyjątkowy model medalika, który idealnie będzie pasował do osoby, która go otrzyma na szczególną okazję. Można skorzystać z gotowych wzorów lub poprosić jubilera lub sklep z dewocjonaliami o stworzenie medalika na indywidualne życzenie klienta zgodnie z jego życzeniami.

Możliwość komentowania Medalik na szyję – idealnym prezentem na każdą okazję została wyłączona